Една нощ в Двореца на Балчик

Дворецът оживява с магията на изкуството. „ЕДНА НОЩ В ДВОРЕЦА“ – музикално-поетичен спектакъл под открито небе по време на пълнолуние.
Място: Открита сцена на Културен център „Двореца“ - Балчик Дата: 8 август 2025 г., начало: 21:00 ч.

culture-dvoreca
В една нощ по време на пулнолуние, когато морето шепне своите тайни, а градините на двореца ухаят на легенди, ви каним да преживеете едно незабравимо художествено пътешествие. „Една нощ в двореца“ е необикновен музикално-поетичен спектакъл, който ще ви потопи в свят на любов, красота и вдъхновение. Вълнуващи класически мелодии, живо слово и магична атмосфера ще се слеят в едно – там, където духът на кралица Мария все още нашепва сред каменно-цветните алеи на нейния любим дворец. Избрани произведения, изпълнени под диригентската палка на Минко Ламбов и виртуозни музиканти от световна величина – Георги Черкин и Братя Владигерови, заедно с Виктор Тренев - цигулка, един от любимите ученици на Маестро Светлин Русев, Вероника Тодорова – акордеон, пленява със своята страст, Росица Милевска – арфа, блестяща със своята виртуозност, Цвети Белева – флейта и Симфониета „София“
Слова, докосващи сърцето с Ани Топалова и Веселин Калановски

Елате и станете част от една вечер, в която изкуството събира душите и отваря вратите към вечността. Билети на касите на Ивентим в страната.

Един музикално-поетичен спектакъл на сцената под открито небе по време на пълнолуние, който ще оживее с красота и вдъхновение – в духа на кралица Мария и вечната сила на изкуството, припомняйки заветите и към човечеството. Очакваме ви!
По-нова По-стара